Описані дослідження, що націлені на створення рідини для ізоляції водоносних пластів на основі реакційноздатних форполімерів поліакриламіду та полі-N-гідроксиметилакриламіду. Investigation of the aquifer isolation fluid based on the reactive prepolymers of acrylamide and poly-N-hydroxymethylacrylmide are described.

Гідрогелева рідина ізоляції водоносних пластів в газонафтодобувних свердловинах на основі реакційноздатних похідних поліакриламіду / В. Я. Самарик, М. А. Андрусяк, С. А. Воронов, Б. А. Тершак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 677 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 404–407. – Бібліографія: 5 назв.