Одним з найважливіших питань при використанні магнітного методу швидкісного контролю рейок є виділення інформації про дефекти з дефектоскопічного сигналу, знятого за допомогою вагону-дефектоскопа. Відомо, що найнебезпечніші і поширені дефекти рейок спричиняють типову форму сигналу на вагонних реєстраторах. Сьогодні думка операторів про стан тої чи іншої ділянки залізничного шляху залежить від їхнього особистого досвіду. Розроблено спробу теоретично оцінити реальні фрагменти записів вагона-дефектоскопа Львівської залізниці. One of the most essential questions at the magnetic method of speed control of rails there is a selection information about defects from a fault detection signal, taken off at motion of carriage-fault detector. It is known that the most dangerous and widespread defects of rails draw the typiform of signal on carriage recorders. On this stage of decision about the state of that or other area of railway way accepted operators on the basis of the personal experience. The attempt of theoretical estimation of the real fragments of records of arrivals of fault detector of the Lvov Railway is considered in this work.

Іванчук В. Деякі підходи до аналізу сигналів при магнітодинамічному методі дефектоскопії рейкової пари / В. Іванчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 604 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 32–37. – Бібліографія: 16 назв.