Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблено методику газохроматографічного визначення вмісту оцтового ангідриду в продуктах окиснення ацетальдегіду в оцтовокислому розчині гігантського кластеру Pd561(Phen)60(OAc)180 The method of the gas chromatographic analysis has been developed for determination of acetic anhydride in products of oxidation of acetaldehyde in acetic solution of giant cluster Pd561(Phen)60(OAc)180.

Караман Н. С. Газохроматографічне визначення оцтового ангідриду в продуктах окиснення ацетальдегіду в оцтовокислому розчині гігантського кластеру Pd561(Phen)60(OAc)180 / Н. С. Караман, В. Л. Старчевський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 497 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 85-88. – Бібліографія: 8 назв.