Thumbnail Image

Розроблено методику оптимального планування виробничої програми машино-будівного підприємства, яка ґрунтується на використанні моделі розподілу виробничої програми на календарні проміжки часу як складової частини системи формування плану виробництва і збуту продукції. In this article the methodic of optimal planning of machine building enterprises production program is developed. This methodic is based on using of distributing model of the production program on calendar time intervals as a component part of forming system of production and sale plan.

Свірська О. Б. Розподіл виробничої програми на календарні проміжки часу як завдання товарної політики підприємства / О. Б. Свірська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 633 : Логістика. – С. 637–641. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review