Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив температури та співвідношення між початковими концентраціями α-етилакролеїну та етилового естеру α-етилакрилової кислоти на процес одержання 2-карбоетокси-2,5-діетил-3,4-дигідро-2Н-пірану. Встановлено оптимальні умови одержання цільового продукту та встановлено його фізико-хімічні характеристики. The influence of the temperature and the ratio of initial сoncentrations of α ethylacrolein and ethyl ester of α-ethylacrylic acid on the obtaining process of 2-carboxy-2,5-diethyl-3,4-dihydro-2H-pyran were studied. The most optimal conditions of main product were obtained and determined its physico-chemical characteristics.

досліджено, встановлено, характеристики, influence, most, characteristics

Дослідження циклізації а-етилакролеїну з етиловим естером а-етилакрилової кислоти / Н. М. Карпяк, Г. О. Маршалок, Я. П. Ковальський, М. Д. Федевич // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 65-70. – Бібліографія: 8 назв.