Організаційно-економічні заходи розвитку логістики у регіонах України

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано сучасні напрямки розвитку складської логістики на рівні регіонів та основні проблеми, що виникають у ході її формування. Досліджено ринок складської нерухомості, встановлено причини, що призупиняють його розвиток. Запропоновано деякі заходи, що допоможуть у подальшому становленні регіональної складської системи. Modern directions of warehouse logistic’s development and the main problems that appears in the process of its formation are analyzed as the regional level. The market of the warehouse real estate is investigated, the reasons that slow dawn its development are established. Some actions that will help in the further process of setting of regional warehouse system are suggested.

Комарницький І. М. Організаційно-економічні заходи розвитку логістики у регіонах України / І. М. Комарницький, Н. С. Питуляк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 580 : Логістика. – С. 429–434. – Бібліографія: 14 назв.