Методика проектування вентильних реактивних двигунів оберненої конструкції

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропонована методика проектування вентильних реактивних двигунів оберненої конструкції, яка дає змогу з достатньою для інженерної практики точністю здійснювати проектні розрахунки цих двигунів, які доцільно застосовувати для прямих приводів механізмів. Methodic of switched reluctance motors design with unscrewed construction are given in this paper. It allows to do projects calculations with engineering precision, which are advisable to apply in direct-drive mechanism.

Ткачук В. І. Методика проектування вентильних реактивних двигунів оберненої конструкції / В. І. Ткачук, І. Є. Біляковський, О. В. Малиш // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 563 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 136–140. – Бібліографія: 4 назви.