Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Аналізуються недоліки і перспективи розвитку туристично-рекреаційної сфери та розглядаються шляхи вирішення проблем управління туристично-рекреаційною сферою та підвищення її інвестиційної привабливості. Виконано SWOT-аналіз туристичної галузі. In this article the lacKs and prospects of development tourism-recreation orb are analized and the ways of the decision of problems of managements of development tourism-recreation orb are considirated. Working out a SWOT based analize of tourism-recreation orb.

Дробенко Ю. Г. Маркетингові аспекти підвищення інвестиційної привабливості туристичної галузі регіону / Ю. Г. Дробенко, Г. Р. Копець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 499 : Логістика. – С. 163–169. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review