Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На підставі аналізу теоретичних положень і зарубіжного та вітчизняного практичного досвіду визначено методологічні основи ефективного маркетингового планування на промисловому підприємстві. On the basis of the conducted analysis of theoretical positions and as well as foreign and domestic practical experience the methodological basis of effective marketing planning on industrial firm is defined.

Дубодєлова A. B. Принципи та процедури ефективного планування маркетингу на промисловому підприємстві / A.B. Дубодєлова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 446 : Логістика. – С. 162–166. – Бібліографія: 6 назв.