Моментний двигун кільцевого типу безредукторної електром’ясорубки

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано використовувати моментний двигун магнітоелектричного збудження з зубцевим ротором кільцевого типу в безредукторній електром’ясорубці. Наведено основні електромагнітні співвідношення та досліджено зубцеві пульсації моменту.
Torque motor with excitation and ring type toothed armature is offered for application in gearless meat-grinder. The main electromagnetic relations are indicated and cogging pulsation of torque is investigated.

Харчишин Б. М. Моментний двигун кільцевого типу безредукторної електром’ясорубки / Б. М. Харчишин, М. В. Хай, О. В. Басараб // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 544 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. — С. 145–148.