Інноваційні аспекти формування ринку освітніх послуг

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто особливості формування ринку освітніх послуг. Досліджується роль держави у становленні ринку освіти. Аргументується необхідність орієнтації на інноваційний тип розвитку в галузі освітніх послуг. Наводяться основні характеристики університетів майбутнього (“університетських корпорацій”). The peculiarities of forming of the educational services market are considered. A role of the government in formation of the education services market is investigated. A necessity of educational service orientation on the innovation development type is argued. The authors explain us the main features of “university corporations».

Патора P. Інноваційні аспекти формування ринку освітніх послуг / Р. Патора, Н. І. Чухрай // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 424 : Логістика. – С. 328–334. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review