Поглиблення міжнародної кооперації геодезистів двох університетів

Викладено результати наукової та навчальної співпраці Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка» та Вищої школи Нойбранденбурґ (Німеччина).
Its presents results of scientific and educational cooperation between the Institute of Geodesy of Lviv Polytechniс National University and University of Applied Sciences Neubrandenburg, Germany.
Представлено результаты научного и учебного сотрудничества Института геодезии Национального университета «Львовская политехника» и Высшей школы Нойбранденбург (Германия).

міжнародна науково-практична співпраця, міжнародна конференція, інженерна геодезія, подвійні дипломи

Тревого І. Поглиблення міжнародної кооперації геодезистів двох університетів / І. Тревого, В. Задорожний, О. Ванчура // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — Том 2 (34). — С. 18–19.

Endorsement

Review