Поліфункціональні пероксиди – ініціатори синтезу нафтополімерних смол

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано синтез поліфункціональних пероксидних ініціаторів: N-трет- бутилпероксиметилен-1-аміно-2-гідроксиетану та N-трет-бутилпероксиметилен- N,N-диметиламіну. Досліджена можливість їх застосування під час синтезу нафтополімерних смол ініційованою олігомеризацією фракції С9 рідких продуктів піролізу. The synthesis of polyfunctional peroxide initiators (N-tret-butylperoxymetylen- 1-amino-2-hydroxyetan and N-tret-butylperoxymetylen-N,N-dymetylamin) have been described. An opportunity of their application in the synthesis of petroleum resins by initiated oligomerization fraction С9 fluid pirolizis products have been studied.

Субтельний Р. О. Поліфункціональні пероксиди – ініціатори синтезу нафтополімерних смол / P. O. Субтельний, Б. О. Дзіняк, В. О. Федорова // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 447 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 143–145. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review