Культурологічний підхід до вивчення іноземної мови

Проаналізовано сучасні тенденції, що спричинили необхідність нових підходів і методів, щодо викладання іноземної мови професійного спрямування з урахуванням культурологічних аспектів. The article analyses modern tendencies initiate the search for innovative approaches and methods in teaching and learning professionally oriented foreign language with the account of cultural peculiarities of the countries where the languages are spoken.

Ільчишин Н. М. Культурологічний підхід до вивчення іноземної мови / Н. М. Ільчишин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 586 : Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики. – С. 20–24. – Бібліографія: 4 назви.