Комбінована математична модель електромагнітних пристроїв

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто особливості моделювання електромагнітних пристроїв та дослідження режимів їх роботи.розроблено комбіновану математичну модель для розрахунку перехідних та усталених процесів на основі поєднання методів теорії електромагнітних кіліметодів теорії електромагнітного поля що дає змогу визначити просторово часовий розподіл векторів напруженості магнітного поля і магнітної індукції. Features of mathematical modeling and analysis of electromagnetic devices are considered. Combined mathematical model to calculate transient and steady-state regimes based on methods of electromagnetic circuits and electromagnetic field theory is developed. Proposed model makes it possible to evaluate time-space distribution of magnetic field tension and magnetic induction vectors.

математична модель, електромагнітні пристрої, параметри, магнітне поле

Мадай В. С. Комбінована математична модель електромагнітних пристроїв / В. С. Мадай, О. І. Шегедин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 597 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 53-56. – Бібліографія: 3 назви.