Вплив води на епоксидування октену-1 у присутності MoB2

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено залежність перебігу епоксидування октену-1 у присутності MoB2 від кількості доданої води. Показано, що в малих кількостях вода пришвидшує процес, а у великих - сповільнює його. The dependence of proceeding of the process of epoxidation of octene-1 in the presence of MoB2 on the quantity of adding water is investigated. It was shown that water in a small quantity speeding up the process but in a great quantity retarding it.

Вплив води на епоксидування октену-1 у присутності MoB2 / О. І. Макота, Ю. Б. Трач, М. В. Никипанчук, І. Ю. Пиріг // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 36–39. – Бібліографія: 6 назв.