Концепція управління персоналом на засадах персоналізму

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Визначено засади персоналізму: самовладність, референційність, активність, мотиваційність, респектабельність, рефлективність. Засади персоналізму розглянуті за індивідуальною здатністю до самодостатності, самоактуалізації, самоідентичності. Наведено підходи до застосування засад персоналізму і типологію персоніфікованого стилю поведінки. З врахуванням засад персоналізму представлені мотиви формування в середовищі малого та середнього бізнесу кадрової політики, можливостей і критеріїв його успішності. Certainly principles of personality: autocratic, referencies, activity, motivation, respectability, reflexivity. Principles of personality are considered after an individual capacity for self-sufficiency, selfactualization, selfidentity. Resulted approaches of application of principles of personality and typology of personified style of conduct. Taking into account principles of personality the represented reasons of forming in the environment of small and middle business skilled policy, possibilities and criteria of his progress.

методологія, управління персоналом, засади персоналізму, здатність, стиль поведінки, критерії успішності, methodology, managements by a personnel, principles of personality, ability, style of conduct, criteria of progress

Граб М. Б. Концепція управління персоналом на засадах персоналізму / М. Б. Граб // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 706 : Логістика. – С. 47–53. – Бібліографія: 11 назв.