Запропоновано з метою підвищення адекватності нейронного моделювання застосувати штучні нейронні мережі з функціональним синтезом входів.
With the purpose of increase of adequacy neural simulation in the article is offered to apply artificial neural networks with functional synthesis of additional inputs.

Моделювання на основі штучних нейронних мереж з функціональним синтезом додаткових входів / О. Данилюк, Н. Батюк, І. Юрчак, В. Матвіїшин // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 450 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 126–132.

Endorsement

Review