Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблено структуру алгоритм функціонування та математичну модель струмів та напруг дуг для підсистеми інформаційного забезпечення нейромережевої системи розпізнавання технологічних стадій плавлення в дуговій сталеплавильній печі. A structure, algorithm of functioning and mathematical model of currents and tensions of arcs, is developed for the subsystem of the informative providing of the neuron system of recognition of technological stages of melting in an arc steel-smelting furnace.

математична модель, параметри, струми, напруги

Лізанець В. В. Математична модель інформативних параметрів струмів та напруг дуг для нейромережевої системи розпізнавання технологічних стадій плавлення в ДСП / В. В. Лізанець, Я. С. Паранчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 597 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 106-113. – Бібліографія: 3 назви.