Нова спеціальність “Космічний моніторинг Землі”

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто структуру нової спеціальності “Космічний моніторинг Землі” для підготовки магістрів на основі базового напряму “Геодезія, картографія та землеустрій” у Національному університеті “Львівська політехніка”. Рассмотрена структура новой специальности “Космический мониторинг Земли” для подготовки магистров на основе базового направления “Геодезия, картография и землеустройство” в национальном университете “Львовская политехника”. A structure of the new speciality “Space monitoring of the Earth” for the preparation of the holders of a master’s degree on the ground of the basic guiding “Geodesy, Cartography and Land management” at the Lviv Polytechnic National University is discussed.

спеціальність, космічний моніторинг, магістр

Нова спеціальність “Космічний моніторинг Землі” / Ф. Заблоцький, К. Третяк, С. Савчук, Б. Паляниця, О. Денисов // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – Випуск 2 (22). – С. 60-62.