До питання про новий метод в теорії кінетичних властивостей кристалів

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Актуальні кристали твердотілої електроніки характеризуються різноманітними кінетичними властивостями. Частина цих властивостей в омічній області провідності обумовлюється рівноважною концентрацією носіїв зарядів n0 та характером їх руху між вузлами кристалічної гратки, а інші - нерівноважною концентрацією. Пропонується метод загальної теорії всіх кінетичних властивостей кристалів. Actual crystals of solid-state electronics posses various kinetic properties. Some of them in the ohmic-conduction region are defined by the equilibrium carrier concentration n0 and nature of their movement between the nodes of crystalline lattice. Another properties depend on the non-equilibrium carrier concentration. The method of the general theory of all the kinetic properties of the crystals is proposed.

Буджак Я. С. До питання про новий метод в теорії кінетичних властивостей кристалів / Я. С. Буджак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 427 : Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки. – С. 10–13. – Бібліографія: 13 назв.

Endorsement

Review