2017-03-28

Видавництво Львівської політехніки

Проведено порівняльний аналіз функціональних можливостей настільних видавничих систем для застосування у навчальному процесі ВНЗ. Запропоновано застосування вільної настільної видавничої системи Scribus як альтернативу спеціальному програмному забезпеченню, необхідному для отримання практичних навичок додрукарської підготовки документів студентами зі спеціальності “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”.
Functionality comparative analysis of desktop publishing for using in university’s educational process is implemented. The using of free desktop publishing as an alternative to special software which need students by specialty “Information, library and archive activity” for giving practical skills of documents prepress is offered.

ВНЗ, настільна видавнича система, додрукарська підготовка документа, вільне програмне забезпечення, Scribus, інформаційна, бібліотечна та архівна справа, university, desktop publishing, document prepress, free software, Scribus, information, library and archive activity

Шелестова А. Настільна видавнича система Scribus: порівняльний аналіз фінкціональних можливостей для застосування у навчальному процесі ВНЗ / Анна Шелестова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Інформатизація вищого навчального закладу : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 879. — С. 129–137.