Ефективність ланцюга поставок в електроенергетиці

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто проблеми визначення ефективності ланцюга поставок в електроенергетиці, що ґрунтується на оцінці впливу логістичних рішень щодо зниження витрат і часу як для окремих учасників (з генерації, передачі і постачання електроенергії), так і ланцюга поставок загалом. The problems of determination of efficiency of chain of deliveries in an electric energy, that will be based on estimation of influencing of logistic decisions in relation to the cost cutting and time both for separate participants (from the generation, transmission and delivery of electric power), and chain of deliveries on the whole are considered.

Шот А. П. Ефективність ланцюга поставок в електроенергетиці / А. П. Шот // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 580 : Логістика. – С. 519–524. – Бібліографія: 6 назв.