Системний підхід до корпоративного управління

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Уточнено сутність категорії “система корпоративного управління”. Побудовано структуру системи корпоративного управління згідно із топологічно-змістовим описом, за яким виділено виробничу, фінансово-економічну, матеріально-технічну, нормативно- правову, соціальну, інформаційну, адміністративно-власницьку, етико-культурологічну підсистеми. Виокремлено та коротко охарактеризовано елементи системи корпоративного управління згідно із функціональним описом.
In the article essence of a category "management corporation system" is specified. The structure of system of corporate management agrees from topological-semantic approach is submitted, agrees which allocated industrial, financial-economic, material, normative-legal, social, information, administratively-owner, ethics-cultural subsystems. Allocated and shortly are characterized the elements of system of corporate management agrees from the functional approach.

Мукан О. В. Системний підхід до корпоративного управління / О. В. Мукан // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 418–424. — (Формулювання та оптимізація логістичних систем).