Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив поверхнево модифікованого диоксиду титану на електрохімічні характеристики епоксидних композицій. Встановлено підвищення захисних властивостей епоксидної ґрунтовки за присутності у її складі поверхнево модифікованих наповнювачів. Показано, що механізм захисної дії модифікованого наповнювача у епоксидному покритті на сталі подібний до впливу суцільного фосфату цинку, а його ефективність знаходиться на рівні відомого інгібувального пігменту. Influence of surface modified titanium dioxide on electrochemical characteristics of epoxy compositions is investigated. It was established an increase of protective properties of epoxy primer containing the pigment. It was shown, that surface modified titanium dioxide has similar protective mechanism in epoxy coating and the same efficiency as conventional inhibiting pigment (zinc phosphate).

доксид титану, епоксидне покриття

Особливості захисної дії поверхнево модифікованого диоксиду титану в епоксидному покритті на вуглецевій сталі / Т. В. Гуменецький, І. М. Зінь, М. Б. Ратушна, Л. М. Білий // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 590 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 376-380. – Бібліографія: 9 назв.