2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описується математична модель росту арсеніду галію в хлоридній газотранспортній системі в режимі, при якому швидкість росту залежить від швидкості масодоставки і активаційних процесів на поверхні підкладки.
The mathematical model of growth of gallium arsenide in chlorid gas transport system in a mode at which growth rate depends on speed of mass bringing and activation processes on a surface of a substrate is described.

Воронін В. О. Однокомпонентна модель епітаксійного росту GaAs з газової фази при перехідному режимі / В. О. Воронін, С. К. Губа, М. О. Литвин // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 443 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 169–174.

Endorsement

Review