Оцінка результатів інвестиційної діяльності промислового підприємства

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано методичний підхід щодо формування результатів інвестиційної діяльності нового і діючого промислового підприємства, який передбачає розгляд варіантів здійснення залежних і незалежних інвестиційних проектів з урахуванням характеру використання кінцевої продукції. The methodical approach on formation of investment results of the new and working industrial enterprise is offered. It provides consideration of variants of realization the dependent and independent investment projects in view of character of use production.

Попова О.Ю. Оцінка результатів інвестиційної діяльності промислового підприємства / О. Ю. Попова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 472 : Логістика. – С. 358–363.