Досвід та методика проектування територій шкіл у напрямку англійської програми “learning through landscapes” – навчання через ландшафт

Стаття написана на основі власних досліджень та спостережень авторки, проведених в Англіїї, а також порівняльного аналізу англійських та інших закордонних публікацій, присвячених опрацюванню програми створення насиченого різнорідного простору на пришкільних територіях, метою якого є інтенсифікація інтелектуального розвитку дітей та психологічна гармонізація розвитку.

Крушко А. Досвід та методика проектування територій шкіл у напрямку англійської програми “Learning through landscapes” – навчання через ландшафт / А. Крушко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 632 : Архітектура. – С. 124–129. – Бібліографія: 7 назв.