Релігійний чинник в українському етнодержавотворенні (на прикладі УГКЦ)

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

На основі аналізу діяльності Української Греко-Католицької Церкви досліджено вплив релігійрелігійного чинника на українське державотворення та національну самоідентифікацію українців. Враховуючи загальний історичний та культурний контекст, з’ясовується генеза, стан та перспективи ролі релігії і Церкви в сучасній Україні. In this essay on the base of activity analysis of Ukrainian Greek Catholic church, the influence of religious factor on the process of Ukrainian state creation and national self-identification, is being researched. The development, the future and the reality of roles of religion and church in the contemporary Ukraine is being worked out of general historical and cultural traditions.

Волинець О. Релігійний чинник в українському етнодержавотворенні (на прикладі УГКЦ) / Оксана Волинець // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 17. – С. 54–58. – Бібліографія: 12 назв.