Розглянуто розвиток промислово-фінансових груп у Росії, США, Південній Кореї, Німеччині, Японії та перспективи розвитку промислово-фінансових груп в Україні. Наведені найбільш відомі промислово-фінансові групи даних країн та шляхи їх створення. In the given article the development of industrial - finanrial groups іп Russia, USA, Southern Korea, Germany, Japan and perspective of development of rndustrial - finandal groups Іп Ukraine are considered. The most known rndustrial - finandal groups of this countries and ways of their creation are shown.

Тревого Л. С. Огляд створення та розвитку промислово-фінансових груп в економічно розвинутих країнах, в Росії та в Україні / Л. С. Тревого // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 446 : Логістика. – С. 385–393. – Бібліографія: 3 назви.