Дослідження ефективності існуючих алгоритмів для розв’язання задачі комівояжера

Національний університет "Львівська політехніка"

Досліджено ефективність існуючих точних та евристичних алгоритмів розв’язання задачі комівояжера. Зроблено висновки щодо доцільності їх застосування при розв’язанні задач великих розмірностей, а також при декомпозиції. Existing exact and heuristic algorithms’ efficiency for solving Traveling Salesman Problem has been investigated. The conclusions were made of their application for solving large-scale problems as well as for using with decomposition.

задачі комівояжера, задачі великих розмірностей, solving Traveling Salesman, solving large-scale problems

Базилевич Р. Дослідження ефективності існуючих алгоритмів для розв’язання задачі комівояжера / Р. Базилевич, Р. Кутельмах // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 650 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 235-244. – Бібліографія: 35 назв.