Інвестиційне забезпечення підприємств: маркетингові і логістичні концепції

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Концептуально застосовані маркетингові та логістичні підходи до аналізу та обґрунтування вибору форм інвестиційного забезпечення підприємств. Подано аналітичні оцінки кластер-чинників інвестиційного середовища в Україні. Conceptual applying marketing and logistics approaches to the analysis and motivation of choice of the forms of investment ensuring an enterprise and are present analytical evaluations cluster-factors of investment ambience in the Ukraine.

Таранський І. П. Інвестиційне забезпечення підприємств: маркетингові і логістичні концепції / І. П. Таранський, С. І. Кубів, М. О. Довба // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 424 : Логістика. – С. 244–250. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review