Розглядається один з аспектів автоматизації технологічного процесу вантажно-розвантажувальних операцій на суднах танкерного флоту, а саме, формування законів управління для виконавчих механізмів вантажної системи танкера на основі апріорно заданих проміжних і кінцевого вантажних планів судна. Задача оптимального розподілу потоків мінімальної " вартості" дозволяє застосувати методи теорії графів у випадку двопозиційного виконавчого механізму та здійснити апаратну реалізацію з використанням VHDL-моделей.
One of the aspects o f technological process loading-unloading operations on the tanker fleet automation is considered. In particular control laws for loading system rs executive mechanisms o f the tanker forming based on a priori set intermediate and final loading plans values. Task is reduced to the minimal cost flows optimal distribution task. This gives possibility to use graphrs theory methods for bi-positional executive mechanism and make hardware realisation using VDHL-models.

Кондратенко Ю. Управління виконавчими механізмами вантажної системи танкера в умовах нестаціонарних збурень / Ю. Кондратенко, Д. Підопригора // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 450 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 11–16.

Endorsement

Review