Дослідження розчинності матеріалів з мінеральної та техногенної сировини

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Дослідження розчинності матеріалів з мінеральної та техногенної сировини. Досліджено розчинність гранульованого матеріалу в кислотному, нейтральному і лужному середовищах. Зразок, одержаний при 850 °С з золошлаку, покритого шламом водоочищення, має найменшу розчинність (2,4 мг/л) протягом 624 годин в середовищі 1 М HCl. The solubility of material which is similar sphere is studied in the acid, neutral and meadow surroundings. The example, obtaining by 850 oC from ashes-slag which was cover by slag of sewage puryfication, has the lesser solubility (2,4 mg/l ) during 624 hours in the surrounding by 1 M HCl.

Дослідження розчинності матеріалів з мінеральної та техногенної сировини / Л. І. Челядин, С. В. Фдюк, В. Л. Челядин, М. С. Мальований, Н. І. Балінський // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 177–179. – Бібліографія: 5 назв.