Thumbnail Image

Описано реалізацію цифрових послідовних каналів PROFIBUS-DP для промислової автоматизації. Розглянуті типові структури базових пристроїв та елементна база для побудови ведучого та веденого пристроїв каналу PROFIBUS-DP. Наведено структури та опис пристроїв PROFIBUS-DP, розроблених для: багатошинних ієрархічних структур системи інформаційного обміну - інтелектуального комбінованого пристрою та простих підсистем збору/розподілу інформації - універсального простого веденого пристрою. The implementation of digital serial buses PROFIBUS-DP for industrial automation is described. The structures of basic devices and components for designing of channels PROFIBUS-DP - master and slave devices - are considered. The structures and description of devices PROFIBUS-DP, developed for organization of a hierarchical system of information exchange - intellectual combined devices - and subsystem of the acquisition / distribution of the information - universal slave devices - are submitted.

Реалізація цифрового послідовного каналу PROFIBUS-DP для промислової автоматизаці / B. C. Глухов, H. B. Заїченко, Б. О. Оліярник, A. B. Тупиця // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 437 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 32–38. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review