Оптимізаційна модель врахування небезпечних фізико-геологічних процесів при формуваннні землекористувань міста

Для створення оптимізаційної моделі при оцінці небезпечних фізико-геологічних процесів на сформованих землекористуваннях використано метод аналізу ієрархій. Для создания оптимизационной модели при оценке опасных фізико-геологических процессов на сформированных землепользованиях использован метод анализа иерархий. For creation of optimization model at estimation physical and geological dangerous processes on the formed land – tenures the method of analysis of hierarchies is used.

Черняга П. Оптимізаційна модель врахування небезпечних фізико–геологічних процесів при формуваннні землекористувань міста / П. Черняга, Т. Бухальська, А. Люсак // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 1 (17). – С. 278–288. – Бібліографія: 10 назв.