Дидактичний аналіз роботи трифазних статистичних перетворювачів у режимі випрямлення та інвертування

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропонована методика побудови часових діаграм напруг трифазних статистичних перетворювачів у випростовувальних й інвертувальних режимах роботи, яка спрощує саму їхню будову і сприяє кращому розумінню прцесів у перетворювачі. In presented paper a method to develop time charts of three-phase static converters in rectifying and inverting operation modes was proposed. Usage of presented approach leads to better understanding of processes in converters and simplifies the process of their creation.

часові діаграми, випростувальний режим, інвертувальний режим

Дидактичний аналіз роботи трифазних статичних перетворювачів у режимі випрямлення та інвертування / П. П. Климук, М. Й. Олійник, А. А. Маліновський, В. Г. Федишин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 654 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 97-101. – Бібліографія: 3 назви.