2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Визначено обертові просторові гармоніки магніторушійної сили, додаткові і повні струми в обмотці статора асинхронного двигуна при пошкодженні міжвиткової ізоляції в одній котушці обмотки ротора.
Definite the rotate space harmonics of magnetic driving force, additional and full currents in the stator windings of induction motor because turn insulation breaks down in one coil of rotor windings.

Яцун М. А. Модуляція струмів в обмотці статора асинхронного двигуна при пошкодженні міжвиткової ізоляції в обмотці ротора / М. А. Яцун // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 544 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. — С. 180–186.