2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано реалізацію структурного алгоритму розпізнавання образів на ООС (однорідних обчислювальних системах) на прикладі зображення у вигляді матриці розмірністю 256x256.
A reduced realization of structure algorithm of recognition of images on the homogenous calculus systems.

Худий А. Реалізація структурного алгоритму розпізнавання образів на однорідних обчислювальних системах / А. Худий // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2001. — № 433 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 178–181.