Високочастотний термоелектричний вимірювач малих різниць температур

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто цифровий термоелектричний вимірювач малих різниць температур, в якому підвищення точності результату вимірювання досягається збільшенням його чутливості, а також співвідношення "корисний сигнал/ завада".
We have considered a digital thermoelectrical measurer of insignificant temperature differences, in which the increase of accuracy of the result of the measurement is being reached thanks to its sensibility and increase of the correction "useful signal - interference".

Скрипник Ю. Високочастотний термоелектричний вимірювач малих різниць температур / Ю. Скрипник, Г. Юрчик, П. Мокренко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. — № 496 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 11–16. — (Архітектура та компоненти комп'ютерних систем).