Проаналізовано взаємозалежність значень коефіцієнта трансформації додаткового робочого трансформатора власних потреб і рівня напруги на шинах власних потреб схеми підвищеної надійності енергоблоків електростанцій під час зовнішніх трифазних коротких замикань. Визначені діапазони зміни вказаних параметрів для схеми з турбогенератором ТГВ-200 М. Interdependency of supplementary transformer ratio values for power plant auxiliary and the auxiliary bus voltage level for power plant units circuit having improved reliability under internal short circuit are analized. Intervals of the described parameters changing for scheme including turbogenerator TGV-200 M are defined.

Лисяк Г. М. Оцінка діапазону зміни рівня напруги на шинах власних потреб схеми підвищеної надійності енергоблоків / Г. М. Лисяк, О. Р. Пастух // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 435 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 77–84. – Бібліографія: 5 назв.