Розроблення системи мотивування у корпорації

Розглянуто існуючі підходи до мотивування працівників у корпоративних структурах в сучасних умовах функціонування. Виокремлено та охарактеризовано складові елементи системи мотивування у корпорації: принципи, теорії і методи мотивування, критерії оцінювання працівників. Запропоновано послідовність розроблення системи мотивування у корпорації. In the article the basic approaches to workers motivation in corporate structures in modern functioning conditions. The following components of motivation in corporation are separated and defined: principles, theories, motivation methods, workers evaluation criteria. The sequence of development of the motivation system in corporation is defined.

Мукан О. В. Розроблення системи мотивування у корпорації / О. В. Мукан // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 594 : Логістика. – С. 129–136. – Бібліографія: 21 назва.