Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Встановлено умови пероксидації поліолефінових поверхонь для оптимального покриття з огляду на максимізацію частки їх модифікації. Проведено модифікацію пероксидованих поверхонь за допомогою різних функціональних мономерів за методикою “прищеплення від” та оцінено вільну поверхневу енергію отриманих матеріалів. Conditions of polyolefin surface peroxidation for optimal coating with respect to maximized part of their modification have been determined. Modification of peroxidized surfaces has been conducted using the various functional monomers by “grafting from” and free surface energy of prepared materials has been estimated.

Модифікація поверхні поліолефінів за допомогою гетерофункціональних полі пероксидів / Ю. Б. Стецишин, I. Т. Тарнавчик, В. Я. Самарик, Н. Г. Носова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 166-169. – Бібліографія: 8 назв.