Нові гетероциклічні сполуки на основі 2,3-дисульфенілхлориду 1,4-нафтохінону

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблено метод одержання нових гетероциклів на основі сульфенільних похідних 1,4-нафтохінону взаємодією 2,3-дисульфенілхлориду 1,4-нафтохінону з первинними та біфункціональними амінами. Попереднє комп’ютерне прогнозування показало доцільність пошуку нових сполук цього ряду. The method of new heterocycles on the base of sulfenyl derivatives has been elaborated. The heterocycles were obtained by interaction 2,3-disulfenylchlorido-1,4-naphthoquinone with primary and bifunctional amines. Previous computer prediction has shown that the search of new compounds of this order is perspective.

Нові гетероциклічні сполуки на основі 2,3-дисульфенілхлориду 1,4-нафтохінону / М. В. Стасевич, С. І. Троценко, Б. Ю. Нюнькін, М. Ю. Плотніков, Р. Я. Мусянович, Н. Є. Стадницька, В. П. Новіков // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 497 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 74-75. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review