Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Важливою складовою логістичних послуг є послуги, які надаються природними монополіями. Одним із предметів регулювання діяльності суб'єктів природних монополій є ціни на товари, що виробляються ними. Кожен із підходів щодо регулювання цін у сфері природних монополій передбачає етап калькуляції витрат на виробництво. Складним та завжди суперечливим на цьому етапі є визначення амортизації. Important compound of logistical services there are services which are given by natural monopolies. One of subjects of regulation of activity of subjects of natural monopolies is the prices for the goods which are developed by them. Each of approaches concerning price control in sphere of natural monopolies provides a stage of accounting of expenses for manufacture. Difficult and always inconsistent at this stage there is a definition of amortization.

Саган Т. Л. Амортизаційні розрахунки при обґрунтуванні вартості логістичних послуг природних монополій / Т. Л. Саган // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 472 : Логістика. – С. 511–516. – Бібліографія: 15 назв.