2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розв’язано задачу оптимального за нагріванням керування позиційним електроприводом оптичного телескопа з урахуванням обмеження координат прискорення і ривка. Отримано залежності параметрів діаграм координат ривка, прискорення, струму, швидкості від величини кута позиціювання, а також проаналізовано вплив зміни часу позиціювання на діаграми координат керування і кількість теплоти, яка виділяється в обмотках якірного кола.
The task of optimal for hearting control of optical telescope position electric drive with taking into account limitation of acceleration and jerk coordinates is resolved. Dependences of diagrams parameters of jerk, acceleration, current, speed coordinates from magnitude of positioning angle is obtained, and influence of positioning time change on the diagrams of control coordinates and quantity of heat, which is selected in the armature winding, is analyzed also.

Щур І. З. Оптимальне за нагріванням керування позиційним електроприводом оптичного телескопа з обмеженням прискорення і ривка / І. З. Щур, В. М. Журкіна, З. Л. Паранчук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 544 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. — С. 160–167.