Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На лабораторній установці укрупненого типу досліджено хемосорбцію сірководню з піролізного газу хінгідронним поглинальним розчином. Показано, що процес хемосорбції сірководню в тарілковому абсорбері відбувається з високою ефективністю і швидкістю. On the laboratory installation of the large-size type the hydrogen sulphide chemisorptions from gas of pyrolisis by quinhydrone absorption solution is investigated. Is rotined, that the process of chemisorption of hydrogen sulphide in plate absorber passes with high performance and speed.

вторинні реакції розкладу, концентрований сірководень

Очищення піролізного газу виробництва “поліолевін” від сірководню хінгідронним методом / А. В. Слюзар, Я. В. Калимон, Г. І. Зозуля, Н. М. Кочанська // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2005. – № 536 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 186-189. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review