Духовні засади демократії М. Бердяєва та сучасність

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядається взаємозв’язок між політичною та духовною сферами життєдіяльності людини у світлі персоналістичного світогляду мислителя. In the article “Spiritual fundamental of M. Berdyaev’s democracy and modern time” relations between political and spiritual spheres of human’s activity are examined in content of personalistic world-view of the thinker.

Тімченко О. Духовні засади демократії М. Бердяєва та сучасність / Олександр Тімченко // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 18. – С. 209–213. – Бібліографія: 8 назв.