Видавництво Львівської політехніки

Проаналізовано вебометричний рейтинг університетів світу та правила його формування, позицію Національного університету “Львівська політехніка” у цьому рейтингу, а також перспективи позиціонування університетів. In this paper the Webometrics Ranking of World’s Universities and the position of Lviv Polytechnic National University in this ranking were analysed as well as universities’ positions improvement.

WWW, вебометрика, веб-сайт, рейтинг, позиція, позиціонування, WWW, webometrics, website, ranking, position, position improvement

Березко О. Л. Аналіз позиції та перспектив позиціонування Львівської політехніки у вебометричному рейтингові університетів світу / О. Л. Березко, П. І. Жежнич, О. А. Пастух // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2013. – № 775 : Інформатизація вищого навчального закладу – С. 56–62. – Бібліографія: 25 назв.