Проаналізовано особливості бізнес-аналітики та місце у ній методів видобування даних. Визначено перспективи розвитку бізнес-аналітики, проведено порівняльний аналіз різних нейромережних методів видобування даних. The article analyses the features of the business intelligence and considers Data Mining methods like a part of business intelligence. The future trends of the business intelligence are defined. The different basic methods of classification on the base of neural networks are compared.

особливості бізнес-аналітики, метод видобування даних

Дорошенко А. Аналіз нейромережних методів Data Mining як складової технології Business intelligence. / А. Дорошенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 650 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 178-184. – Бібліографія: 16 назв.